Danışma Hattı: 0800 314 10 13

Parkelam Platinum

Doğadan gelen renkleri yaşam alanlarınızla buluşturan Parkelam Platinum Seri…

Modern ve şık desenler… Yalın çizgiler… Stil sahibi tasarımlar…

 

Silver Meşe

Gümüş yansımalarla mekanlarınızda canlı bir perspektif…
 

Rustik Meşe

Modern mekanlara cazip teklif…
 

Royal Meşe

Doğadan gelen ferahlık…
 

Natural Meşe

Desenlerin tutkulu buluşması…
 

Marmara Meşe

Stil sahibi tasarım…
 

Metalik Meşe

Yaşamdan ilham alan tasarım…
 

Lareks Nigra

Egzotik ahşap budağı görünümünün yarattığı görsel sıcaklık ve sofistike dokunuş…
 

Elit Meşe

Açık renkli harelerle yaratılan saf ve modern görünüm…

Parkelam’ın en yüksek kalitedeki serisi Platinum’un 10 mm kalınlığındaki yapısı yere daha sağlam basmanızı sağlar, senkronize yüzeyi ve derzli yapısı sayesinde ağaç dokusunu çok daha iyi hissedebilirsiniz. AC4 Sınıf 32 aşınma ve darbeye dayanıklılığı, renk ve desenlere uygun geniş süpürgelikleri Platinum serisini benzersiz kılar.

Üzerinde yaşamaya doyamayacağınız bir dünya

Parkelam Platinum ile evinizin havasını değiştirin, ufak bir dokunuşla hayal ettiğiniz stili yaratın. Orijinal ahşap görünümlü estetik tasarımı, eşsiz performans özellikleri, geniş renk ve stil seçenekleri ile yaşam alanlarınız için tarzınıza en uygun zemini Parkelam Platinum’da bulacaksınız. Suya, lekeye, aşınmaya karşı üstün direnci ve ileri teknolojisi ile zeminleriniz yıllar boyunca muhteşem kalacak.

Kalite ve tasarımda benzersiz

Türkiye’nin ilk laminat parke markası Parkelam 1997′den beri yenilikçi tasarımları ve yüksek teknolojisi ile zeminleriniz için arzu ettiğiniz görüntü ve performansı yakalamanızı sağlıyor. Endüstri lideri ürünleri, benzersiz garanti ve müşteri hizmetleri ile sunuyor.

Doğadan ilham alan tasarımlar ile yaşam alanlarınızı güzelleştirin

Doğal ahşap görünümlü, geniş renk ve stil skalasına sahip laminat parke ürünlerimiz tasarım ekibimiz tarafından her zevke ve ihtiyaca göre özenle ayrı ayrı tasarlanır. Modern ve klasik renklerden oluşan, ultra gerçekçi görünüm sağlayan geniş koleksiyonumuz evinizde sıcak ortamlar yaratır.