Danışma Hattı: 0800 314 10 13

Parkelam Avangard

Yaşam alanlarınıza renk ve güzellik katan değerli dokunuşlar.. Parkelam Avangard Seri..

Dekorasyon alanında dünyadaki en son trendlerden yola çıkılarak tasarlanan Parkelam Avangard Serisi, yaşam alanınıza seçkin bir estetik anlayışı getiriyor. Parkelam'ın en yeni serisi Avangard'ın şıklık ve ergonomi dengesi, yaşam alanınızdan kusursuz bir dünya yaratmak için özel olarak tasarlandı.

 

Dalyan Meşe

Doğal çizgileriyle mekanlarınızdaki dramatik cazibe…
 

Meriç Meşe

Doğal ahşap görünümünün yarattığı sıcaklık…
 

Tuna Meşe

Yaşam alanlarına hareket katan tasarım…
 

Asi Meşe

Renk ve desenlerin mükemmel uyumu.
 

Otantik Meşe

Zamansız bir klasik, akıllı bir seçim…
 

Odeon Meşe

Üzerinde yaşamaya doyamayacağınız bir dünya…
 

Montana Çam

Çam ormanlarından gelen estetik…
 

Melet Meşe

Aydınlık ve ferah bir esinti, stil sahibi evlerin vazgeçilmezi…
 

Kardelen

Modern yaşam alanları için ışıltı ve derinlik…
 

İtalyan Ceviz

Klasik renklere modern dokunuşlar
 

Alaska Meşe

Mekanlarınızdaki kuzey esintisi…

Parkelam’ın en yüksek kalitedeki serisi Avangard’ın 10 mm kalınlığındaki yapısı yere daha sağlam basmanızı sağlar, senkronize yüzeyi ve derzli yapısı sayesinde ağaç dokusunu çok daha iyi hissedebilirsiniz. AC4 Sınıf 32 aşınma ve darbeye dayanıklılığı, dar ve uzun tasarımı, renk ve desenlere uygun geniş süpürgelikleri Avangard serisini benzersiz kılar.

Üzerinde yaşamaya doyamayacağınız bir dünya

Parkelam Avangard ile evinizin havasını değiştirin, ufak bir dokunuşla hayal ettiğiniz stili yaratın. Orijinal ahşap görünümlü estetik tasarımı, eşsiz performans özellikleri, geniş renk ve stil seçenekleri ile yaşam alanlarınız için tarzınıza en uygun zemini Parkelam Avangard’da bulacaksınız. Suya, lekeye, aşınmaya karşı üstün direnci ve ileri teknolojisi ile zeminleriniz yıllar boyunca muhteşem kalacak.

Kalite ve tasarımda benzersiz

Türkiye’nin ilk laminat parke markası Parkelam 1997′den beri yenilikçi tasarımları ve yüksek teknolojisi ile zeminleriniz için arzu ettiğiniz görüntü ve performansı yakalamanızı sağlıyor. Endüstri lideri ürünleri, benzersiz garanti ve müşteri hizmetleri ile sunuyor.

Doğadan ilham alan tasarımlar ile yaşam alanlarınızı güzelleştirin

Doğal ahşap görünümlü, geniş renk ve stil skalasına sahip laminat parke ürünlerimiz tasarım ekibimiz tarafından her zevke ve ihtiyaca göre özenle ayrı ayrı tasarlanır. Modern ve klasik renklerden oluşan, ultra gerçekçi görünüm sağlayan geniş koleksiyonumuz evinizde sıcak ortamlar yaratır.